Jack Grealish na cestě do Manchesteru United


Jack zažívá životní sezonu. Ačkoliv je Aston Villa jen těsně nad sestupovým pásmem, anglický playmaker předvádí pozoruhodné výkony. To samozřejmě neuniklo věhlasnějším celkům a v současné době o něj největší zájem jeví Manchester United. Manchester United v lednu získal dlouhodobě sledovaného Bruna Fernandese, od kterého si slibují zvýšení kreativity ve středu zálohy. V současnosti však vyplývají na povrch zprávy, které tak trochu naznačují, že v létě přijdou o Paula Pogbu, což by opět znamenalo výrazné oslabení středové řady.
fotbalisté na pláži
V takovém případě by bylo potřeba urgentně shánět náhradu a číslem jedna na pomyslném seznamu má být právě on. Ačkoliv Grealish není zrovna klasický střední záložní, tak v sestavě s Brunem Fernandesem a defenzivně laděným Scottem McTominayem by to fungovat mohlo. Hráči jako Matič nebo Pereira ukazují, že na ten TOP level v současnosti nemají a pokud chtějí United opět pravidelně hrát o titul, musí tyto hráče postupně nahrazovat.
Jack Grealish je kreativní, nebojí se vzít zodpovědnost na sebe, má dobrou střelu a dokáže rozdávat finální přihrávky. Má tak v podstatě vše, co od ofenzivního záložníka potřebujete.
fotbalový míč
V posledním týdnu se objevila zpráva, že anglického středopolaře sledují také španělští giganti Real Madrid a Barcelona. Grealish se však údajně nechal slyšet, že preferuje setrvání v Premier League.
Podle anglických médií by jeho cenovka měla atakovat 60 milionů liber. Tu však ještě může ovlivnit mnoho faktorů – mimo jiné to, jestli Aston Villa zůstane v Premier League a také to, jestli pojede Jack na letní EURO. Pro Manchester United by to každopádně byla velice kvalitní posila, která by se navíc nemusela adaptovat na anglický fotbal a která by mohla mít relativně snesitelnou cenovku.
Co si myslíte vy? Byl by Grealish dobrou posilou pro Red Devils?

5/5 - (5 votes)