Proč byste nemohl vyhrávat i Vy

Tak, jak dobře si vede Váš oblíbený hokejový klub, byste mohl být i Vy úspěšným hráčem, a to přímo v hokeji , víte to?
Neříkejte, že si se svými znalostmi netroufnete na logické úvahy o všem, co se děje kolem hokeje. Hokejovou extraligu máte přece v malíčku!

· Jak jsou na tom brankáři jednotlivých klubů. Možná byste na místě trenérů zvolil trochu odlišnou taktiku při jejich nasazení v konkrétních utkáních. Možná jste předpokládal sestavu v čele s brankářem úplně stejně, jak to nakonec trenér vymyslel.

hokejový zápas

· Útočné formace. Nejlépe znáte svůj oblíbený hokejový klub a jeho hru. Snad právě proto byste v některých utkáních pozměnil sestavu útočné řady. Na každý další hokejový klub platí něco jiného.

· Obrana. I v těchto formacích nebýváte spokojen s výběrem obrany, která doplňuje útočnou řadu. Určitě byste se pokoušel slabší hráče nahradit draftem obránců z jiného klubu.

· Vlastní strategie. Jak rád byste si vyzkoušel sestavit hokejový tým snů, který by vyhrával a vy s ním, viďte? Jenže to ve skutečnosti nemůžete!
Ve skutečnosti to možná nemůžete, ale s hráči na hokejovém portále můžete hrát podle své vlastní strategie. S mužstvem, které si sestavíte podle svého nejlepšího úsudku. Na to byste si tedy troufnout mohl! Pořád nesmíte zapomínat na to, že Vaše znalosti a vědomosti můžete stále rozvíjet. K tomu Vám pomohou i články hokejových expertů, ve kterých spojují logické linky a uvažují, jakoby nahlas. Také Vám předloží fakta, se kterými můžete pracovat Vy sám.

branka

Víte, jak báječný pocit je, když na základě vlastní strategie uvažování a vlastní aktivní činnosti budete vyhrávat, protože jste předpokládal správně? To je pocit k nezaplacení!

Nenechte si ten pocit proklouznout mezi prsty. Staňte se aktivním hráčem hokejové extraligy a ukažte svým protihráčům, kdo je lepší. Kdo je pánem hokejových utkání!