S viagrou nebo bez?

Mít dobrý sex, to je základem dobrého vztahu. Když se dva neshodnou, vždy se vyskytnou pocity, které mají neblahý vliv na jejich partnerskou pohodu. Muž se cítí vinen, protože potíže s erekcí se zdají být pouze jeho záležitostí, a tak se snaží za pomoci modrého zázraku – viagry,vše zlepšit. Dnes již existuje široká škála i jiných přírodních tablet na zvýšení pohlavní potence, ovšem  ne každému pomohou. K sehnání jsou naopak i extra silné přípravky, které chuť na sex nezvyšují, zato slibují dlouhotrvající erekci. Nesmí je používat muži s nemocným srdcem, ale i ti zdraví riskují nepříjemné vedlejší účinky.
modré tablety.jpg
 
Co je dobrým sexem pro ženu? 
V záležitosti skvělého sexu jako by se zdál vliv ženy zanedbatelný. Ptají se muži vůbec svých partnerek,co si ony přejí a jaký ony mají ze svého ženského hlediska názor na užívání viagry a jí podobných pilulek? Muži jsou přesvědčeni, že bez dokonalé erekce je celý sexuální akt naprosto neuspokojivý. Jejich mužská ješitnost jim přikazuje ukázat se před ženou v té nejlepší kondici. Není přece vůbec přípustné, aby se slova erektilní dysfunkce vloudila do myšlenek jeho partnerky. A tak raději třeba i tajně spolknout zázračnou tabletku.
nahá žena v botech.jpg 
Jak je to se sexuální touhou?
Není to přece tak jednoduché, že erekce rovná se touha po sexu. Existuje spousta i mladých mužů, kteří problémy s erekcí vůbec žádnou nemají, přesto sex potřebují a chtějí jen málokdy. Inu, touha po sexu prostě vzniká v hlavě, a tak ani tomu, komu v těle klesá hladina testosteronu, nemusí sexuální náruživost vůbec chybět. Naštěstí žena má erotogenních zón po těle rozeseto mnoho, takže dokonale tvrdý penis není to jediné, co k sexuálnímu uspokojení potřebuje. Většinou k tomu potřebuje mnohem více city, něhu a lásku. A partnerka sama má svoje vzrušení dávat najevo, protože muži tím dává to největší afrodisiakum.